Trawa i trawniki

TRAWA I TRAWNIKI PIŁA - NOWOCZESNE OGRODY I PIĘKNE TRAWNIKI W TWOIM OGRODZIE - TRAWA W ROLKACH PIŁA, RENOWACJA I ARANŻACJA TRAWNIKÓW W OGRODZIE.

Trawa z rolki, trawa z siewu

Trawnik jest nieodłącznym elementem każdego z ogrodów. W prywatnych ogrodach często zajmuje przeważającą część przestrzeni, dlatego też powinien być zadbany, by godnie reprezentować naszą działkę. 

Piękny, soczyście zielony trawnik to marzenie każdego miłośnika ogrodu. Jednak, aby trawnik spełniał te oczekiwania, trzeba przede wszystkim prawidłowo go założyć.

Jeżeli nie oczekujemy natychmiastowych efektów, możemy zdecydować się na trawnik z siewu. Najdogodniejszym terminem siewu jest kwiecień, maj oraz sierpień, wrzesień. 

Drugim rozwiązaniem jest założenie gotowej murawy. Trawnik z rolki to coraz bardziej rozpowszechniona w Polsce metoda. Jej zaletą jest to, że oszczędza czas i wymaga mniej wysiłku.

Nasza firma oferuje zarówno rozsiew trawy jak i założenie gotowej murawy. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi i atrakcyjne ceny. Posiadamy wyłącznie najwyższej jakości gatunki traw oraz wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy potrafią o nią zadbać. Wpadnij do nas lub skontaktuj się z nami telefonicznie aby dowiedzieć się więcej szczegółów.