Projektowanie ogrodów

PROJEKTOWANIE OGRODÓW PIŁA NISKIE CENY WYSOKA JAKOŚĆ NOWOCZESNE PROJEKTY OGRODÓW W PILE

Style w ogrodzie

Oferujemy profesjonalne projektowanie ogrodów w różnych stylach wymienionych niżej. Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem ogrodów i ma za sobą wiele mniejszych i większych projektów, które zostały pięknie odzwierciedlone na posesjach naszych Klientów. Dzięki doświadczonym i wykwalifikowanym pracownikom oraz zastosowaniu niskich i atrakcyjnych cen nasza firma zajmuje wysoką pozycję na rynku w branży ogrodniczej. Projektujemy w stylach:

Styl angielski - ogród w stylu angielskim cechuje się romantycznym charakterem, jest pełen kolorowych kwiatów, zapachów róż, tajemniczych zakątków i stylowych dekoracji. 

Styl kolonialny - cechuje go swojskość, wygoda, spokój i porządek. Bardzo charakterystyczne dla tego stylu są drewniane tarasy, ścieżki z łupanego kamienia oraz kamienne i drewniane rzeźby. 

Styl barokowy - styl ten jest odpowiedni dla ludzi, którzy lubią porządek, ład i spokój. Ogrody barokowe mają prosty układ, w którym nie ma przypadkowości. Tworzą go głównie krzewy zimozielone, poprzycinane w geometryczne bryły.

Styl wiejski - W ogrodach wiejskich panuje swojski, swobodny klimat. Mamy wrażenie, że wszystko tu jest przypadkowe - zarówno kompozycje roślinne, układ nawierzchni jak i inne elementy architektury ogrodowej. W wiejskich ogrodach aż kipi od barwnych i pachnących rabat kwiatowych

Styl nowoczesny - ogrody nowoczesne to miejsca o przejrzystym, prostym układzie. Króluje w nich zasada "im mniej tym lepiej". Brak w nich jakichkolwiek nieistotnych szczegółów. Jest tu tylko to, co służy funkcji jaką ma spełniać ogród. Rośliny mają zwykle architektoniczny pokrój, masywne liście oraz wyróżniają się świeżością i czystością barwy kwiatów lub liści.